O   n a s

Jesteśmy kancelarią prawną doradzająca w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek/fuzji i przejęć, nieruchomości, prawa własności intelektualnej i prawa konkurencji, w zagadnieniach finansowania i bankowości, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz prowadzenia sporów.

Jesteśmy znani z tego, że jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, a nasze usługi świadczymy profesjonalnie i w sposób zorientowany na potrzeby klienta. Bogate doświadczenie i specjalizacja umożliwiają nam świadczenie usług doradztwa prawnego na najwyższym poziomie. Nasi partnerzy posiadają długoletnie doświadczenie jako partnerzy w międzynarodowych kancelariach.

Nasi prawnicy doradzali międzynarodowym koncernom jak i innym zagranicznym inwestorom zarówno na etapie rozpoczynania jak i rozwijania działalności na rynku polskim. Nasz zespół wyróżnia najwyższy profesjonalizm, zaangażowanie i lojalność, a także asertywność, precyzja oraz determinacja w wyszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla często bardzo złożonych problemów prawnych klientów.

Prawnicy naszej kancelarii przebywali i studiowali za granicą, co rozwinęło w nich umiejętność rozumienia specyfiki różnych krajów i kultur. Znajomość specyfiki kulturowej sprawia, że w naszej praktyce łączymy doświadczenie międzynarodowe ze znajomością lokalnych realiów, co pozwala nam rozumieć i rozwiązywać problemy prawne międzynarodowych klientów. Ponadto wielu z naszych prawników może wykazać się doświadczeniem w pracy w firmach prawniczych za granicą. Świadczymy nasze usługi w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim oraz polskim.

Lista klientów, którym doradzamy, obejmuje międzynarodowe koncerny działające w różnych branżach, w tym przedsiębiorstwa produkcyjne, banki, deweloperów nieruchomości oraz fundusze inwestycyjne.

Kontakt

Pietrzak Bogen sp.j.

ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa

tel. +48 22 540 17 00
fax +48 22 540 17 99

Niedługo po rozpoczęciu działalności kancelaria Pietrzak Bogen została wyróżniona w praktyce z zakresu nieruchomości przez PLC Which Lawyer. Dodatkowo, PLC Which Lawyer indywidualnie rekomenduje Przemysława Pietrzaka oraz Torstena Bogen w doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości.